Winkelwagen

Geen Producten

Producten per pagina Sorteren op:

Bellen via internet is goedkoper dan bellen via de vaste lijn. Om te kunnen bellen via internet heb je een internet telefoon nodig. Een internet telefoon noemt men meestal een VoIP telefoon of IP telefoon. Bekijk hieronder ons assortiment. Heb je hulp nodig bij de aanschaf van de juiste internet telefoon? Neem dan contact met ons op via info@voipworkx.nl of bel ons op 040 - 82 00 006.

MicroConnect - LC/UPC-LC/UPC 2M 50/125 OM4

EAN: 5711045249549

Artikelnummer: FIB440402P

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - LC/UPC-LC/UPC 2M 50/125 OM4
€ 27,95 Incl. BTW
€ 23,10 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - LC/UPC-SC/UPC 2M 9/125 LSZH

EAN: 5712505193921

Artikelnummer: FIB461002

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - LC/UPC-SC/UPC 2M 9/125 LSZH
€ 15,95 Incl. BTW
€ 13,18 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

Ricoh - Staple Refill Type L 4-pack

EAN: 5711045809040

Artikelnummer: 411241

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

Ricoh - Staple Refill Type L 4-pack
€ 51,95 Incl. BTW
€ 42,93 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - U/UTP CAT6 10M Grey Snagless

EAN: 5711045030055

Artikelnummer: UTP610BOOTED

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - U/UTP CAT6 10M Grey Snagless
€ 17,95 Incl. BTW
€ 14,83 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - IEC LOCK C13 to R/A SCHUKO

EAN: 5055112840339

Artikelnummer: EL249S

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - IEC LOCK C13 to R/A SCHUKO
€ 10,95 Incl. BTW
€ 9,05 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

Belkin - VGA MONITOR REPLACMENT CBL

EAN: 722868309025

Artikelnummer: F2N028B05M

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

Belkin - VGA MONITOR REPLACMENT CBL
€ 23,95 Incl. BTW
€ 19,79 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

Sandberg - Extension USB2.0 AA 5m(Active)

EAN: 5705730133282

Artikelnummer: 133-28

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

Sandberg - Extension USB2.0 AA 5m(Active)
€ 31,95 Incl. BTW
€ 26,40 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - UTP CAT6 5M GREY 10 PACK

EAN: 5704327713708

Artikelnummer: V-UTP605VP

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - UTP CAT6 5M GREY 10 PACK
€ 36,95 Incl. BTW
€ 30,54 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - FTP CAT6 7.5M RED PVC

EAN: 5711045259166

Artikelnummer: B-FTP6075R

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - FTP CAT6 7.5M RED PVC
€ 7,95 Incl. BTW
€ 6,57 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - SSTP CAT6 2M BLUE LSZH

EAN: 5704327713074

Artikelnummer: SSTP602B

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - SSTP CAT6 2M BLUE LSZH
€ 8,95 Incl. BTW
€ 7,40 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - Adapter ST-ST Simplex Multimod

EAN: 7331990015990

Artikelnummer: FISTST

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - Adapter ST-ST Simplex Multimod
€ 5,95 Incl. BTW
€ 4,92 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

ST Labs - USB to Serial RS232 DSUB9

EAN: 7331990053923

Artikelnummer: U-224

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

ST Labs - USB to Serial RS232 DSUB9
€ 15,95 Incl. BTW
€ 13,18 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

BlueTinum - VOIP WIFI phone

EAN: 25060546

Artikelnummer: BT-WFP1000

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

BlueTinum - VOIP WIFI phone
€ 19,95 Incl. BTW
€ 16,49 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

Dell - CD-RW/DVD 24x Combo Drive

EAN: 5704327768463

Artikelnummer: UT718

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

Dell - CD-RW/DVD 24x Combo Drive
€ 30,95 Incl. BTW
€ 25,58 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - HDMI 19 - DVI-D 18+1 5m M-M

EAN: 5705965904862

Artikelnummer: HDM191815

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - HDMI 19 - DVI-D 18+1 5m M-M
€ 16,95 Incl. BTW
€ 14,01 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - U/UTP CAT5e 3M Blue PVC

EAN: 5704327046141

Artikelnummer: UTP503B

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - U/UTP CAT5e 3M Blue PVC
€ 5,95 Incl. BTW
€ 4,92 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - U/UTP CAT5e 0.5M Brown PVC

EAN: 5704327597285

Artikelnummer: UTP5005BR

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - U/UTP CAT5e 0.5M Brown PVC
€ 5,95 Incl. BTW
€ 4,92 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - LC/PC-LC/PC 35M 9/125 SM DPX

EAN: 5704330000000

Artikelnummer: FIB441035

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - LC/PC-LC/PC 35M 9/125 SM DPX
€ 66,95 Incl. BTW
€ 55,33 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

VivoLink - PRO DVI - D 24 + 1 M - M 10 M

EAN: 5712505316719

Artikelnummer: PRODVILD10

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

VivoLink - PRO DVI - D 24 + 1 M - M 10 M
€ 54,95 Incl. BTW
€ 45,41 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

VivoLink - PRO DVI - D 24 + 1 M - M 3 M

EAN: 5712505316788

Artikelnummer: PRODVIS3

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

VivoLink - PRO DVI - D 24 + 1 M - M 3 M
€ 19,95 Incl. BTW
€ 16,49 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

eSTUFF - Mini DP - Displayport 1m M-M

EAN: 5711045330902

Artikelnummer: ES2093

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

eSTUFF - Mini DP - Displayport 1m M-M
€ 12,95 Incl. BTW
€ 10,70 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - S/FTP CAT6A 5M White LSZH

EAN: 5712510000000

Artikelnummer: SFTP6A05W

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - S/FTP CAT6A 5M White  LSZH
€ 17,95 Incl. BTW
€ 14,83 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - miniSAS 26p - miniSAS 26p 1m

EAN: 5704327569862

Artikelnummer: SFF8088/SFF8088-100

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - miniSAS 26p - miniSAS 26p 1m
€ 62,95 Incl. BTW
€ 52,02 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - CROSSED SSTP CAT6 2M GREY LSZH

EAN: 5704327722656

Artikelnummer: SSTPX602

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - CROSSED SSTP CAT6 2M GREY LSZH
€ 6,95 Incl. BTW
€ 5,74 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroScreen - 15,4" 1 CCFL WUXGA Matte

EAN: 5711045668913

Artikelnummer: MSC32413

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroScreen - 15,4" 1 CCFL WUXGA Matte
€ 149,95 Incl. BTW
€ 123,93 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

Sandberg - Network Cable UTP Cat6 0.5 m

EAN: 5705730506925

Artikelnummer: 506-92

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

Sandberg - Network Cable UTP Cat6  0.5 m
€ 5,95 Incl. BTW
€ 4,92 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - DVI-I 12+5 - VGA M-M 2m

EAN: 4040849509902

Artikelnummer: 50990

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - DVI-I 12+5 - VGA M-M 2m
€ 13,95 Incl. BTW
€ 11,53 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

Cisco - CME LICENSE FOR ONE 7942G

EAN: 882658000000

Artikelnummer: SW-CCME-UL-7942=

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

Cisco - CME LICENSE FOR ONE 7942G
€ 108,95 Incl. BTW
€ 90,04 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - CAT 7 S/FTP RJ45 BLUE 3m

EAN: 5712505454985

Artikelnummer: SFTP703B

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - CAT 7 S/FTP  RJ45 BLUE 3m
€ 11,95 Incl. BTW
€ 9,88 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - STP CAT6 2M ORANGE LSZH

EAN: 7331990044648

Artikelnummer: STP602O

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - STP CAT6 2M ORANGE LSZH
€ 6,95 Incl. BTW
€ 5,74 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroScreen - 15,6" LED WXGA HD Glossy

EAN:

Artikelnummer: MSC35181

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroScreen - 15,6" LED WXGA HD Glossy
€ 110,95 Incl. BTW
€ 91,69 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - DVI-I 12+5 - VGA M-M 15m

EAN: 4040849509940

Artikelnummer: 50994

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - DVI-I 12+5 - VGA M-M 15m
€ 25,95 Incl. BTW
€ 21,45 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

Sandberg - HDMI 1.4 - HDMI 1.4 Micro 2 m

EAN: 5705730508424

Artikelnummer: 508-42

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

Sandberg - HDMI 1.4 - HDMI 1.4 Micro 2 m
€ 18,95 Incl. BTW
€ 15,66 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - LC/UPC-SC/UPC 1M 50/125 OM3

EAN: 7331990077769

Artikelnummer: FIB422001

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - LC/UPC-SC/UPC 1M 50/125 OM3
€ 24,95 Incl. BTW
€ 20,62 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

Cisco - Unified IP Phone 7906G

EAN: 882658089343

Artikelnummer: CP-7906G-RFB

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

Cisco - Unified IP Phone 7906G
€ 76,95 Incl. BTW
€ 63,60 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

TrendNET - USB to Parallel 1284 converter

EAN: 710931000000

Artikelnummer: TU-P1284

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

TrendNET - USB to Parallel 1284 converter
€ 18,95 Incl. BTW
€ 15,66 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - U/UTP CAT6 7.5M Red PVC

EAN: 5711045266386

Artikelnummer: B-UTP6075R

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - U/UTP CAT6 7.5M Red PVC
€ 6,95 Incl. BTW
€ 5,74 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

Gigaset - C530IP, Black

EAN: 4250366841311

Artikelnummer: S30852-H2506-R201

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

Gigaset - C530IP, Black
€ 130,95 Incl. BTW
€ 108,22 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - STP CAT5E 0.5M WHITE PVC

EAN: 5704327724889

Artikelnummer: STP5005W

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - STP CAT5E 0.5M WHITE PVC
€ 5,95 Incl. BTW
€ 4,92 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - LC/APC-LC/APC SM 9/125um 7M

EAN: 5711045133206

Artikelnummer: FIB434007

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - LC/APC-LC/APC SM 9/125um 7M
€ 5,95 Incl. BTW
€ 4,92 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - U/UTP CAT5e 3M Black PVC

EAN: 5711045266256

Artikelnummer: B-UTP503S

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - U/UTP CAT5e 3M Black PVC
€ 5,95 Incl. BTW
€ 4,92 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

Digitus - Fib Opt. Patch Cord. LC to SC

EAN: 4016032249566

Artikelnummer: DK-2532-01/3

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

Digitus - Fib Opt. Patch Cord. LC to SC
€ 12,95 Incl. BTW
€ 10,70 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - U/UTP CAT5e 5M Red PVC

EAN: 5704327398936

Artikelnummer: UTP505R

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - U/UTP CAT5e 5M Red PVC
€ 7,95 Incl. BTW
€ 6,57 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - CAT6 UTP 5M Flat Cable Black

EAN: 5704327885597

Artikelnummer: V-UTP605S-FLAT

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - CAT6 UTP 5M Flat Cable Black
€ 9,95 Incl. BTW
€ 8,22 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

Cisco - IP PHONE POWER TRANSFORMER

EAN: 882658000000

Artikelnummer: CP-PWR-CUBE-3=

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

Cisco - IP PHONE POWER TRANSFORMER
€ 52,95 Incl. BTW
€ 43,76 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - U/UTP CAT5e 1M Blue PVC

EAN: 5711045260421

Artikelnummer: B-UTP501B

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - U/UTP CAT5e 1M Blue PVC
€ 5,95 Incl. BTW
€ 4,92 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - SKROSS Universal adapter

EAN: 5711045764325

Artikelnummer: PETRAVEL15

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - SKROSS Universal adapter
€ 21,95 Incl. BTW
€ 18,14 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - FTP CAT5E 5M BLUE PVC

EAN: 5711045259609

Artikelnummer: B-FTP505B

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - FTP CAT5E 5M BLUE PVC
€ 5,95 Incl. BTW
€ 4,92 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - SSTP CAT6 2M GREY LSZH

EAN: 5704327713067

Artikelnummer: SSTP602

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - SSTP CAT6 2M GREY LSZH
€ 8,95 Incl. BTW
€ 7,40 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - Fiber Terminal Box 8 ports ST

EAN: 5704327726395

Artikelnummer: ATB08-ST

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - Fiber Terminal Box 8 ports ST
€ 21,95 Incl. BTW
€ 18,14 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - FireWire 9P-9P 2m M-M

EAN: 5705965855669

Artikelnummer: FIR992

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - FireWire  9P-9P 2m M-M
€ 10,95 Incl. BTW
€ 9,05 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - U/UTP CAT5e 5M White PVC

EAN: 5704327956990

Artikelnummer: V-UTP505W-FLAT

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - U/UTP CAT5e 5M White PVC
€ 7,95 Incl. BTW
€ 6,57 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

VivoLink - Pro VGA Cable M - M 1 Meter

EAN: 5712505316061

Artikelnummer: PROVGAM1

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

VivoLink - Pro VGA Cable M - M 1 Meter
€ 15,95 Incl. BTW
€ 13,18 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - USB A female-USB A Micro Male

EAN: 5711045131530

Artikelnummer: USBAFAM

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - USB A female-USB A Micro Male
€ 5,95 Incl. BTW
€ 4,92 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

Noname - Smartline Desk Alu/Black

EAN: 7350030253697

Artikelnummer: 935-D2DU

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

Noname - Smartline Desk Alu/Black
€ 49,95 Incl. BTW
€ 41,28 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - FTP CAT5E 10M YELLOW PVC

EAN: 5711045259760

Artikelnummer: B-FTP510Y

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - FTP CAT5E 10M YELLOW PVC
€ 7,95 Incl. BTW
€ 6,57 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - LC/UPC-LC/UPC 9M 50/125 OM3

EAN: 5704327738930

Artikelnummer: FIB442009

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - LC/UPC-LC/UPC 9M 50/125 OM3
€ 39,95 Incl. BTW
€ 33,02 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

Cisco - IP Phone 7960G

EAN: 5712505494387

Artikelnummer: CP-7960G-RFB

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

Cisco - IP Phone 7960G
€ 115,95 Incl. BTW
€ 95,83 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - FTP CAT5E 15M BLUE PVC

EAN: 5711045259784

Artikelnummer: B-FTP515B

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - FTP CAT5E 15M BLUE PVC
€ 9,95 Incl. BTW
€ 8,22 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - VGA HD15 M/M 5M thin cable

EAN: 7331990027856

Artikelnummer: VMM105C

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - VGA HD15 M/M 5M thin cable
€ 15,95 Incl. BTW
€ 13,18 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - SFTP CAT6A 15M WHITE PVC

EAN: 5704327778783

Artikelnummer: V-SFTP615A

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - SFTP CAT6A 15M WHITE PVC
€ 80,95 Incl. BTW
€ 66,90 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - SATA Cable 50cm Angled 1.5/3GB

EAN: 5704327950653

Artikelnummer: SAT15005A1

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - SATA Cable 50cm Angled 1.5/3GB
€ 5,95 Incl. BTW
€ 4,92 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - Power Cord US Notebook 1.8m

EAN: 5705965918630

Artikelnummer: PE110818

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - Power Cord US Notebook 1.8m
€ 7,95 Incl. BTW
€ 6,57 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

eSTUFF - U/UTP CAT6 1M White PVC

EAN: 5711045985416

Artikelnummer: ES2601

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

eSTUFF - U/UTP CAT6 1M White PVC
€ 3,95 Incl. BTW
€ 3,26 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

Cisco - 7921G BATTERY STANDARD

EAN: 5712510000000

Artikelnummer: CP-BATT-7921G-STD-RFB

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

Cisco - 7921G BATTERY STANDARD
€ 113,95 Incl. BTW
€ 94,17 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - SC/APC-SC/APC 1M 9/125 OS2

EAN: 5705970000000

Artikelnummer: FIB881001

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - SC/APC-SC/APC 1M 9/125 OS2
€ 26,95 Incl. BTW
€ 22,27 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - PS/2 Cable 2m MD6 M/M

EAN: 5705965877418

Artikelnummer: IBM056

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - PS/2 Cable 2m MD6 M/M
€ 5,95 Incl. BTW
€ 4,92 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - CAT 7 S/FTP RJ45 YELLOW 2m

EAN: 5712505454909

Artikelnummer: SFTP702Y

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - CAT 7 S/FTP  RJ45 YELLOW 2m
€ 9,95 Incl. BTW
€ 8,22 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - DisplayPort -HDMI M-M 2meter

EAN: 5704327883777

Artikelnummer: DP-HDMI-200

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - DisplayPort -HDMI M-M 2meter
€ 18,95 Incl. BTW
€ 15,66 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

snom - 320 SIP Telefon Black PoE

EAN: 8118190113294

Artikelnummer: 3038

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

snom - 320 SIP Telefon Black PoE
€ 140,95 Incl. BTW
€ 116,49 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - MTRJ/UPC-SC/UPC 10m 62.5/125

EAN: 7331990015303

Artikelnummer: FIB320010

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - MTRJ/UPC-SC/UPC 10m 62.5/125
€ 30,95 Incl. BTW
€ 25,58 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - ST/UPC-SC/UPC 3M 50/125 OM3

EAN: 5704327182115

Artikelnummer: FIB122003

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - ST/UPC-SC/UPC 3M 50/125 OM3
€ 24,95 Incl. BTW
€ 20,62 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - Adapter Displayport to DVI M-F

EAN: 5711045509728

Artikelnummer: DPDVID

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - Adapter Displayport to DVI M-F
€ 33,95 Incl. BTW
€ 28,06 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

Sandberg - Network Cable UTP Cat5e 3 m

EAN: 5705730504006

Artikelnummer: 504-00

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

Sandberg - Network Cable UTP Cat5e  3 m
€ 4,95 Incl. BTW
€ 4,09 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

eSTUFF - Mini DP-DVI Adapter White

EAN: 5704327953791

Artikelnummer: ES2074

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

eSTUFF - Mini DP-DVI Adapter White
€ 11,95 Incl. BTW
€ 9,88 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - LC/UPC-LC/UPC 15M 50/125 OM2

EAN: 5712505075470

Artikelnummer: FIB442015-2

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - LC/UPC-LC/UPC 15M 50/125 OM2
€ 25,95 Incl. BTW
€ 21,45 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - U/UTP CAT6 5M Green Snagless

EAN: 5711045029943

Artikelnummer: UTP605GBOOTED

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - U/UTP CAT6 5M Green Snagless
€ 11,95 Incl. BTW
€ 9,88 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - RJ45 Female-DB15 Female

EAN: 5704327591085

Artikelnummer: TDD15F8

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - RJ45 Female-DB15 Female
€ 5,95 Incl. BTW
€ 4,92 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - DB9-DB9 3m F/F

EAN: 5704327164289

Artikelnummer: SCSENN3

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - DB9-DB9 3m F/F
€ 7,95 Incl. BTW
€ 6,57 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - CAT 7 S/FTP RJ45 RED 25m

EAN: 5712505455623

Artikelnummer: SFTP725R

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - CAT 7 S/FTP  RJ45 RED 25m
€ 61,95 Incl. BTW
€ 51,20 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - CROSSED STP CAT6 2M GREY LSZH

EAN: 5705965900192

Artikelnummer: STPX602

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - CROSSED STP CAT6 2M GREY LSZH
€ 7,95 Incl. BTW
€ 6,57 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

Monkey Cable - Concept HDMI 15M

EAN: 5060214170062

Artikelnummer: MCT15

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

Monkey Cable - Concept HDMI 15M
€ 49,95 Incl. BTW
€ 41,28 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - Boots RJ45 Orange 50pack

EAN: 5704327842026

Artikelnummer: KON503O

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - Boots RJ45 Orange 50pack
€ 7,95 Incl. BTW
€ 6,57 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

VivoLink - PRO DVI - D 24+1 M - M 0.5 M

EAN: 5712505316641

Artikelnummer: PRODVIHD0.5

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

VivoLink - PRO DVI - D 24+1 M - M 0.5 M
€ 15,95 Incl. BTW
€ 13,18 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

Digitus - Power Cord. Schuko - C5

EAN: 4016032337225

Artikelnummer: DK-440103-018-S

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

Digitus - Power Cord. Schuko - C5
€ 7,95 Incl. BTW
€ 6,57 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - 5-way EDB Socket, White 1,5m

EAN: 5711045956539

Artikelnummer: GRU005015WEDB

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - 5-way EDB Socket, White 1,5m
€ 69,95 Incl. BTW
€ 57,81 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - U/UTP CAT5e 3M Purple PVC

EAN: 5704327723547

Artikelnummer: UTP503P

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - U/UTP CAT5e 3M Purple PVC
€ 5,95 Incl. BTW
€ 4,92 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - FTP CAT5E 5M RED PVC

EAN: 5711045259623

Artikelnummer: B-FTP505R

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - FTP CAT5E 5M RED PVC
€ 5,95 Incl. BTW
€ 4,92 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - Schuko power extension M-F 3m

EAN: 5712510000000

Artikelnummer: PE140300W

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - Schuko power extension  M-F 3m
€ 14,95 Incl. BTW
€ 12,36 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - STP CAT6 5M YELLOW LSZH

EAN: 5705965900079

Artikelnummer: STP605Y

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - STP CAT6 5M YELLOW LSZH
€ 5,95 Incl. BTW
€ 4,92 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

Sandberg - DisplayPort 1.2-HDMI 4K M-M 2m

EAN: 5705730508943

Artikelnummer: 508-94

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

Sandberg - DisplayPort 1.2-HDMI 4K M-M 2m
€ 29,95 Incl. BTW
€ 24,75 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

Samsung - Harness LCD Camera

EAN: 5712505052754

Artikelnummer: BA39-01302A

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

Samsung - Harness LCD Camera
€ 28,95 Incl. BTW
€ 23,93 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

VivoLink - 3.5MM - 2 X RCA M-M 12 Meter

EAN: 5712505321492

Artikelnummer: PROMJRCA12

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

VivoLink - 3.5MM - 2 X RCA M-M 12 Meter
€ 20,95 Incl. BTW
€ 17,31 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - Power Cord 0,5m Black IEC320

EAN: 5711045521652

Artikelnummer: PE010405

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - Power Cord 0,5m Black IEC320
€ 5,95 Incl. BTW
€ 4,92 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - U/UTP CAT6 10M Black LSZH

EAN: 7331990042187

Artikelnummer: UTP610S

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - U/UTP CAT6 10M Black LSZH
€ 17,95 Incl. BTW
€ 14,83 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - U/UTP CAT6 20M Grey PVC

EAN: 5711045252044

Artikelnummer: B-UTP620

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - U/UTP CAT6 20M Grey PVC
€ 14,95 Incl. BTW
€ 12,36 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - CAT 7 S/FTP RJ45 WHITE 25m

EAN: 5712505455654

Artikelnummer: SFTP725W

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - CAT 7 S/FTP  RJ45 WHITE  25m
€ 61,95 Incl. BTW
€ 51,20 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect -

EAN: 5704327693925

Artikelnummer: GRUELU3H015

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect -
€ 18,95 Incl. BTW
€ 15,66 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

eSTUFF - Toslink Optical Cable 1m

EAN: 5712505458556

Artikelnummer: ES84380-1M-BLACK

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

eSTUFF - Toslink Optical Cable 1m
€ 3,95 Incl. BTW
€ 3,26 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - Mini Displayport-VGA M-F 15cm

EAN: 5704327606994

Artikelnummer: MDPVGA

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - Mini Displayport-VGA M-F 15cm
€ 23,95 Incl. BTW
€ 19,79 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - CAT 7 S/FTP RJ45 PINK 1.5m

EAN: 5712505454831

Artikelnummer: SFTP7015PI

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - CAT 7 S/FTP  RJ45 PINK 1.5m
€ 6,95 Incl. BTW
€ 5,74 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - FTP CAT5E 3M YELLOW PVC

EAN: 5711045259586

Artikelnummer: B-FTP503Y

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - FTP CAT5E 3M YELLOW PVC
€ 5,95 Incl. BTW
€ 4,92 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - STP CAT5E 30M GREY PVC

EAN: 5704327725459

Artikelnummer: STP530

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - STP CAT5E 30M GREY PVC
€ 46,95 Incl. BTW
€ 38,80 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - Toslink M-M 1m Black

EAN: 5705965905111

Artikelnummer: TT610BKAD

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - Toslink M-M 1m Black
€ 11,95 Incl. BTW
€ 9,88 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - SFF8470 to SFF8470 0.5m CX4

EAN: 5704327571605

Artikelnummer: SFF8470/SFF8470-050L

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - SFF8470 to SFF8470 0.5m CX4
€ 87,95 Incl. BTW
€ 72,69 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - Universal adapter Ch/Schuko

EAN: 4040849953040

Artikelnummer: PETRAVEL5

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - Universal adapter Ch/Schuko
€ 9,95 Incl. BTW
€ 8,22 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - U/UTP CAT5e 2M White PVC

EAN: 7331990072399

Artikelnummer: UTP502W

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - U/UTP CAT5e 2M White PVC
€ 5,95 Incl. BTW
€ 4,92 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - FTP CAT6 2M BLACK PVC

EAN: 5711045259999

Artikelnummer: B-FTP602S

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - FTP CAT6 2M BLACK PVC
€ 5,95 Incl. BTW
€ 4,92 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

Delock - Conv. USB3.0 -> mSATA 2,5" SSD

EAN: 4043619624683

Artikelnummer: 62468

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

Delock - Conv. USB3.0 -> mSATA 2,5" SSD
€ 44,95 Incl. BTW
€ 37,15 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

eSTUFF - Mini Displayport Male-Male 2m

EAN: 5711045150661

Artikelnummer: ES2082

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

eSTUFF - Mini Displayport Male-Male 2m
€ 8,95 Incl. BTW
€ 7,40 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - CAT 7 S/FTP RJ45 BLUE 5m

EAN: 5712505455081

Artikelnummer: SFTP705B

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - CAT 7 S/FTP  RJ45 BLUE 5m
€ 16,95 Incl. BTW
€ 14,01 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - USB3.1 SuperSpeed 1m M-M

EAN: 5712505473450

Artikelnummer: USB3.1CC1

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - USB3.1 SuperSpeed 1m M-M
€ 26,95 Incl. BTW
€ 22,27 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - LC/UPC-LC/UPC 1.5M 50/125 OM3

EAN: 5704327695387

Artikelnummer: FIB4420015

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - LC/UPC-LC/UPC 1.5M 50/125 OM3
€ 27,95 Incl. BTW
€ 23,10 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - U/UTP CAT5e 1.5M Orange PVC

EAN: 5711045730733

Artikelnummer: B-UTP5015O

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - U/UTP CAT5e 1.5M Orange PVC
€ 5,95 Incl. BTW
€ 4,92 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - SC/UPC-SC/UPC 10M 9/125 LSZH

EAN: 5712510000000

Artikelnummer: FIB224010

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - SC/UPC-SC/UPC 10M 9/125 LSZH
€ 15,95 Incl. BTW
€ 13,18 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - DVI-I 12+5 - VGA M-M 5m

EAN: 4040849509926

Artikelnummer: 50992

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - DVI-I 12+5 - VGA M-M 5m
€ 16,95 Incl. BTW
€ 14,01 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

Delock - mDisplayport -> DP ma/fe wht

EAN: 4043619654277

Artikelnummer: 65427

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

Delock - mDisplayport -> DP ma/fe wht
€ 15,95 Incl. BTW
€ 13,18 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - SVGA HD15 1m Angled both sides

EAN: 5711045271977

Artikelnummer: MONGG1BA

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - SVGA HD15 1m Angled both sides
€ 9,95 Incl. BTW
€ 8,22 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

HP Inc. - Docking Station 2560

EAN: 5711045283710

Artikelnummer: 651385-001

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

HP Inc. - Docking Station 2560
€ 0,95 Incl. BTW
€ 0,79 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - Mini Gender HD15 F/M VGA-VGA

EAN: 5711045129742

Artikelnummer: MODH15FH15M

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - Mini Gender HD15 F/M VGA-VGA
€ 5,95 Incl. BTW
€ 4,92 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - CAT 7 S/FTP RJ45 ORANGE 15m

EAN: 5712505455432

Artikelnummer: SFTP715O

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - CAT 7 S/FTP  RJ45 ORANGE 15m
€ 41,95 Incl. BTW
€ 34,67 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - Y-ADAPTER RJ45-2xRJ45 M/F 8P

EAN: 5711045539480

Artikelnummer: MPK418

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - Y-ADAPTER RJ45-2xRJ45 M/F 8P
€ 8,95 Incl. BTW
€ 7,40 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - FTP CAT5E 10M RED PVC

EAN: 5711045259746

Artikelnummer: B-FTP510R

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - FTP CAT5E 10M RED PVC
€ 7,95 Incl. BTW
€ 6,57 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - U/UTP CAT6 1M Red Snagless

EAN: 5711045029776

Artikelnummer: UTP601RBOOTED

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - U/UTP CAT6 1M Red Snagless
€ 5,95 Incl. BTW
€ 4,92 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - U/UTP CAT6 1.5M Green LSZH

EAN: 5704327693642

Artikelnummer: UTP6015G

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - U/UTP CAT6 1.5M Green LSZH
€ 5,95 Incl. BTW
€ 4,92 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - UTP CAT6 0.5M Grey 10 Pack

EAN: 5704327713678

Artikelnummer: V-UTP6005VP

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - UTP CAT6 0.5M Grey 10 Pack
€ 12,95 Incl. BTW
€ 10,70 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - Power Cord CEE 7/7 - C13 3m

EAN: 5705965856352

Artikelnummer: PE020430

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - Power Cord CEE 7/7 - C13 3m
€ 9,95 Incl. BTW
€ 8,22 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - STP CAT6 2M WHITE LSZH

EAN: 5704327151883

Artikelnummer: STP602W

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - STP CAT6 2M WHITE LSZH
€ 6,95 Incl. BTW
€ 5,74 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

Digitus - 4K HDMI Switch 3x1.

EAN: 4016032358299

Artikelnummer: DS-44304

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

Digitus - 4K HDMI Switch 3x1.
€ 34,95 Incl. BTW
€ 28,88 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - U/UTP CAT6 1M Green Snagless

EAN: 5711045029769

Artikelnummer: UTP601GBOOTED

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - U/UTP CAT6 1M Green Snagless
€ 5,95 Incl. BTW
€ 4,92 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - FTP CAT5e 20M Black PVC

EAN: 5711045259241

Artikelnummer: B-FTP520S

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - FTP CAT5e 20M Black PVC
€ 12,95 Incl. BTW
€ 10,70 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - U/UTP CAT5e 5M White PVC

EAN: 5711045930362

Artikelnummer: UTP505WAA

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - U/UTP CAT5e 5M White PVC
€ 5,95 Incl. BTW
€ 4,92 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - USB3.0 ADAPTER A - B F-M

EAN: 5711045494048

Artikelnummer: USB3AFBM

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - USB3.0 ADAPTER A - B F-M
€ 6,95 Incl. BTW
€ 5,74 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - U/UTP CAT6 1M Blue PVC

EAN: 5711045262715

Artikelnummer: B-UTP601B

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - U/UTP CAT6 1M Blue PVC
€ 5,95 Incl. BTW
€ 4,92 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

Sony - AC Adaptor 60W

EAN: 5712505080146

Artikelnummer: 149251121

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

Sony - AC Adaptor 60W
€ 44,95 Incl. BTW
€ 37,15 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - U/UTP CAT6 50M Grey LSZH

EAN: 7331990043900

Artikelnummer: UTP650

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - U/UTP CAT6 50M Grey LSZH
€ 77,95 Incl. BTW
€ 64,42 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - U/UTP CAT6 25M Red LSZH

EAN: 5705965922934

Artikelnummer: UTP625R

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - U/UTP CAT6 25M Red LSZH
€ 39,95 Incl. BTW
€ 33,02 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - SVGA HD15 2m M-M Black

EAN: 5704327693413

Artikelnummer: MONGG2B-METAL

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - SVGA HD15 2m M-M Black
€ 20,95 Incl. BTW
€ 17,31 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - SFF8470 to SFF8470 1m CX4

EAN: 5704327571575

Artikelnummer: SFF8470/SFF8470-100TS

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - SFF8470 to SFF8470 1m CX4
€ 112,95 Incl. BTW
€ 93,35 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - Power Adapters C14 to C5

EAN: 5711045983658

Artikelnummer: PEA0408

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - Power Adapters C14 to C5
€ 8,95 Incl. BTW
€ 7,40 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

Delock - SATA Adaptor SATA 22pin ->

EAN: 4043619618835

Artikelnummer: 61883

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

Delock - SATA Adaptor SATA 22pin ->
€ 27,95 Incl. BTW
€ 23,10 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

Gigaset - C610IP, Black

EAN: 4250366823072

Artikelnummer: S30852-H2312-R201

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

Gigaset - C610IP, Black
€ 96,95 Incl. BTW
€ 80,12 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - CAT 7 S/FTP RJ45 WHITE 15m

EAN: 5712505455470

Artikelnummer: SFTP715W

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - CAT 7 S/FTP  RJ45 WHITE 15m
€ 41,95 Incl. BTW
€ 34,67 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - HDMI 19M - 2X HDMI 19F

EAN: 5704327947431

Artikelnummer: HDM19M19F19F

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - HDMI 19M - 2X HDMI 19F
€ 14,95 Incl. BTW
€ 12,36 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - Pro HDMI w. Lock 3 Meter M-M

EAN: 5712505203262

Artikelnummer: PROHDMIL3

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - Pro HDMI w. Lock 3 Meter M-M
€ 37,95 Incl. BTW
€ 31,36 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - SVGA HD15 15m M-M Black

EAN: 5705965856178

Artikelnummer: MONGG15B

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - SVGA HD15 15m M-M Black
€ 46,95 Incl. BTW
€ 38,80 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie

MicroConnect - CAT 7 S/FTP RJ45 RED 7.5m

EAN: 5712510000000

Artikelnummer: SFTP7075R

  • Voorraad: Nee

  • Status: Nieuw

  • Garantie: Fabrieksgarantie

MicroConnect - CAT 7 S/FTP  RJ45 RED 7.5m
€ 21,95 Incl. BTW
€ 18,14 Excl. BTW
Niet op voorraad
Meer informatie
Producten per pagina Sorteren op:

Stel je vraag

  • Contactpersoon *

  • Telefoonnummer

  • Email adres *

  • Stel je vraag